United Way – Manchester United fanpage

UEFA skrátila pôvodný dvojzápasový trest Aarona Wan-Bissaku v Lige majstrov po červenej karte zo zápasu proti Young Boys na jeden duel. Angličan tak môže nastúpiť už proti Atalante. Mirror: Jesse Lingard uvažuje nad januárovým odchodom z United, aby si zaistil viac herného času a tak zvýšil šance na nomináciu na MS 2022 v Katare.
UEFA skrátila pôvodný dvojzápasový trest Aarona Wan-Bissaku v Lige majstrov po červenej karte zo zápasu proti Young Boys na jeden duel. Angličan tak môže nastúpiť už proti Atalante. Mirror: Jesse Lingard uvažuje nad januárovým odchodom z United, aby si zaistil viac herného času a tak zvýšil šance na nomináciu na MS 2022 v Katare.

Zapojte sa do našej Fantasy UnitedWay League!

Do novej sezóny prinášame všetkým fanúšikom možnosť zapojiť sa do našej Fantasy ligy.

Nižšie nájdete všetky informácie, ktoré potrebujete. Ide o oficiálnu hru stránky Premier League. Každoročne si svoj tím vytvorí viac než tri milióny fanúšikov, a tak sa táto hra vo svetovom hodnotení blíži k najlepším. Hráči dostávajú body podľa reálnych výkonov futbalistov na ihrisku.

Návod:

Nezabudnite si pred každým kolom ligy nastaviť základnú zostavu. Zadajte si ju podľa vlastného rozhodnutia, alebo podľa toho, s kým váš hráč hrá nasledujúci zápas. Túto informáciu nájdete pod hráčom. Kapitána a asistenta nastavíte tak, že kliknete na hráča a vyberiete možnosť, ktorú chcete urobiť. Úloha kapitána je veľmi dôležitá, pretože jeho získané body sa násobia dvoma. Asistent nahradí kapitána v prípade, že by vami zvolený hráč nehral daný zápas.

Pod ihriskom sú dva bonusyZapočítajú sa vám aj body všetkých náhradníkov, kapitánove body sa násobia tromi. Tieto vylepšenia sa dajú použiť každé len raz za sezónu.

Pod okienkami je rozpis najbližších zápasov, takže sa nemusíte obávať, že niečo zmeškáte.

Tu je ukážka tímu, aby ste videli, ako to asi vyzerá, keď je tím kompletný. V hre je možné pozrieť si tím akéhokoľvek hráča jednoduchým kliknutím na jeho meno. Prestupy hráčov sú do začiatku sezóny neobmedzené. Potom budete mať možnosť predať a kúpiť iba jedného hráča každé kolo. Každý ďalší kúpený hráč vás bude stáť štyri body v celkovom súčte získaných bodov v danom kole. Preto si vždy radšej rozmyslite, či sa vám to skutočne oplatí.

Snažte sa poskladať tím tak, aby ste získali čo najväčší počet bodov. Dvakrát za sezónu môžete zahrať WILDCARD, čo je neobmedzený počet prestupov bez straty bodov.

UnitedWay Fantasy League:

Ak už máte svoj tím vytvorený, môžete sa pridať do MUFC CZ/SK FANS league. Nižšie nájdete postup a kód, ktorý je pre vstup do ligy veľmi dôležitý.

Pod nápisom Fantasy Premier League je menu. Kliknite v ňom na políčko LEAGUES & CUPS. Zobrazí sa možnosť Create and join a new league *(pokiaľ hráte prvýkrát) > kliknite na ňu! Teraz na Join a league and cup a potom na Join invitational league and cup. Zadajte do okienka kód 01ywtz a kliknite Join league. Týmto krokom by ste mali byť v našej Fantasy lige.

Pokiaľ ste s nami hrali už minulý rok, ste v lige automaticky zaradený po zostavení svojho tímu. Najlepšieho kouča odmeníme na konci sezóny víťaznou cenou od značky Remington.

Pokiaľ máte záujem preukázať svoje manažérske schopnosti, neváhajte sa pridať!

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram

Najnovšie komentáre