United Way – Manchester United fanpage

Aktualizované: Zápas proti Brenfordu je pre pozitívne výsledky na Covid-19 odložený

Vedenie Manchestru United vydalo oficiálne stanovisko ku správam šíriacim sa ohľadom pozitívnych výsledkov na ochorenie Covid-19, ktoré prichádzajú len deň pred ligovým duelom na ihrisku nováčika z Brentfordu.

Manchester United môže potvrdiť, že po včerajších potvrdených prípadoch PCR testoch sa niekoľko hráčov a zamestnancov prvého tímu presunulo do karantény. Zároveň bolo prijaté rozhodnutie na 24 hodín zatvoriť celý tréningový komplex v Carringtone, aby sa minimalizovalo riziko šírenia infekcie.

Všetci pozitívne testovaní jednotlivci sa riadia podľa protokolov Premier League. Vzhľadom na zrušený tréning a narušenie kádra diskutuje vedenie klubu z Old Trafford s predstaviteľmi Premier League o utorkovom zápase proti Brentfordu. Cesta tímu do Londýna sa zatiaľ predbežne odložila a v tomto momente je zápas ohrozený.

Aktualizované 14.12.2021 o 08:30: Vedenie klubu z Old Trafford vydalo ešte počas noci z pondelka na utorok informáciu, že zápas 17. kola Premier League medzi Brentfordom a Manchestrom United je vzhľadom na zdravie hráčov a zamestnancov, zrušenie tréningov i uzavretie Carringtonu oficiálne preložený na zatiaľ neznámy termín.

zdroj: manutd.com; foto: Shutterstock

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram

Najnovšie komentáre