United Way – Manchester United fanpage

UEFA skrátila pôvodný dvojzápasový trest Aarona Wan-Bissaku v Lige majstrov po červenej karte zo zápasu proti Young Boys na jeden duel. Angličan tak môže nastúpiť už proti Atalante. Mirror: Jesse Lingard uvažuje nad januárovým odchodom z United, aby si zaistil viac herného času a tak zvýšil šance na nomináciu na MS 2022 v Katare.

Review: Young Boys 2:1 Manchester United

Hráči Manchesteru United tragicky nezvládli vstup do milionářské soutěže a po velmi špatném výkonu prohráli 1:2 na umělé trávě v Bernu. O jedinou branku ďáblů se postaral navrátilec Ronaldo.

První poločas se nesl v duchu převážného boje ve středu hřiště a na větší šance nedocházelo. Výjimkou byla ojedinělá akce do otevřené obrany Bernu po ose Bruno – Ronaldo, který se štěstím propálil brankáře domácích. Dalším výrazným ovlivněním zápasu byla absolutně zbytečná červený karta pro Bissaku, po které Ole okamžitě stáhl Sancha a celý tým se ještě více zatáhl.

Po přestávce hrál již pouze jeden tým a tím byli domácí. Ole tragicky nezvládl zásah do hry, když stáhl téměř všechny ofenzivní hráče a doslova zaparkoval autobus. Výsledkem byl neustálý tlak „mlaďochů z Bernu“, kteří svůj velice dobrý výkon korunovali v poslední minutě zápasu, kdy jim po fatální chybě doslova přihrál na vítězný gól Lingard.