United Way – Manchester United fanpage

MEN: United pripravujú nový kontrakt pre Bruna Fernandesa. Telegraph: Očakáva sa, že vedenie United bude otvorené ponukám za Martiala. Hovorí sa o požadovanej sume 40 miliónov libier.
MEN: United pripravujú nový kontrakt pre Bruna Fernandesa. Telegraph: Očakáva sa, že vedenie United bude otvorené ponukám za Martiala. Hovorí sa o požadovanej sume 40 miliónov libier.

Nadšený Solskjaer po víťazstve nad Newcastlom

Nielen hráči, ale aj Ole Gunnar Solskjaer sršal úsmevom po víťazstve 4:1 nad Newcastlom United.

Ďalšie tri body do tabuľky znamenajú pre zverencov nórskeho manažéra prvé miesto v Premier League. Ako v zápase, tak aj na tlačovej konferencii si ukradol hlavnú pozornosť Cristiano Ronaldo.

Viva Ronaldo!

“Cristiano mal v piatok večer pred tímom krátky príhovor. Pozdvihol tím a každého naokolo. Dokáže vycítiť rozhodujúce momenty a nemýli sa v nich. Je klinický. Na svete nie je veľa hráčov, ktorí strelili viac gólov ako on. Takéto okamihy vie nielen využiť, ale je z neho aj výborný tímový hráč. Odohral veľmi dobrý zápas, okamžite zapadol do tímu po všetkých stránkach.”

Bola v hre myšlienka, aby Ronaldo nezačal od začiatku?

“Nie. Samozrejme, že nie. Cristiano je tu od toho, aby hral od začiatku. Dnešok bol dňom, ktorý si každý užil.”

Reakcia na inkasovaný gól

“Keď je stav 1:1, tak nikdy neviete, akým smerom sa to ďalej vyvinie. Myslím si však, že sme si poradili dobre. Chceli sme hrať s loptou na kopačkách, aj sme tak hrali a potom Luke [Shaw] ukázal bravúrnu akciu! Potiahol loptu, počkal si na nábeh Cristiana, ktorý nábehy dokonale ovláda. Nasledoval fantastický gól od Bruna, ten sa v takýchto vzdialenostiach vyžíva. Celý tím bol trpezlivý, takéto zápasy nikdy nebývajú ľahké a ani dnes to nebola výnimka. Som veľmi, veľmi šťastný.”

Šírka kádra bude rozhodujúca

“Musím pochváliť dobrú prácu klubu a každého, kto má na starosti príchod hráčov. Podpisujeme víťazné typy hráčov, ktorí sú zároveň aj dobrí ľudia. Máme dobrý a silný tím.”

Prichádza Liga majstrov

“O tom Manchester United predsa je. Každé tri alebo štyri dni hráte zápas, na ktorom záleží. Hráte ho pred fanúšikmi, ktorí vás podporujú a veria vám.”

zdroj: manutd.com; foto: manutd.com

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram

Najnovšie komentáre