United Way – Manchester United fanpage

MEN: United pripravujú nový kontrakt pre Bruna Fernandesa. Telegraph: Očakáva sa, že vedenie United bude otvorené ponukám za Martiala. Hovorí sa o požadovanej sume 40 miliónov libier.
MEN: United pripravujú nový kontrakt pre Bruna Fernandesa. Telegraph: Očakáva sa, že vedenie United bude otvorené ponukám za Martiala. Hovorí sa o požadovanej sume 40 miliónov libier.

Sir Alex o Ronaldovi: Neviem si predstaviť, aby hral za Man City

Celý futbalový svet sa nevedel dočkať návratu klubového futbalu po reprezentačnej prestávke. Milióny fanúšikov horeli nedočkavosťou, medzi nimi sa objavil aj jeden špeciálny.

Sir Alex Ferguson ako hrdý futbalový otec Cristiana Ronalda prehovoril o svojich pocitoch (p)o príchode hviezdneho Portugalčana ešte pred výkopom proti Newcastlu.

“Som nadšený asi ako každý. Celý piatok a sobota ráno boli plné očakávaní. Hovorím aj za fanúšikov – je to skvelý deň pre Manchester United. Veľa ľudí zohralo svoju úlohu [v príchode Cristiana Ronalda] a ja som pomohol tiež, pretože som vedel, že sa chcel vrátiť a to bolo dôležité. Nakoniec sa to podarilo. Asi by som nepovedal, že to je emocionálne, ale pre mňa určite vzrušujúce. Je to rovnako aj veľká úľava, pretože si neviem predstaviť, aby hral za Man City. To si nevie predstaviť asi nik. Aj preto sme podnikli kroky, aby sme ho sem dostali. Klub v tom pokračoval, potom som sa zhováral s Glazerovcami a bolo rozhodnuté. Myslím, že je Cristianov príchod bude mať dopad najmä na mladých hráčov, má dostatočné skúsenosti na to, aby túto kapitolu kariéry a príležitosť zvládol,” vyjadril sa Sir Alex, ktorý musel byť po víťazstve 4:1 a dvoch góloch svojho bývalého zverenca určite šťastný.

zdroj: Viaplay; foto: Shutterstock

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram

Najnovšie komentáre