United Way – Manchester United fanpage

MEN: United pripravujú nový kontrakt pre Bruna Fernandesa. Telegraph: Očakáva sa, že vedenie United bude otvorené ponukám za Martiala. Hovorí sa o požadovanej sume 40 miliónov libier.

Podľa ryšavého princa netreba robiť po prehre s Young Boys paniku

Legendárny stredopoliar Paul Scholes sa vyjadril na adresu Red Devils, ktorí nezvládli vstup do nového ročníka prestížnej Ligy majstrov, keď prehrali v úvodnom zápase s Young Boys (2:1).

Hráči United hrali od 35. minúty bez vylúčeného Aarona Wan-Bissaku, ktorý dostal červenú kartu. Na otázku, ako vnímal Aaronov zákrok Scholes odpovedal: ,,Sám si spôsobil problémy, pretože mu nevzal loptu. Bol tam neskoro. Nemyslím si, že chcel takto útočiť na svojho súpera. Nebol v tom úmysel, ale červená karta to bola zaslúžená.”

,,Totálna katastrofa to rozhodne nebola. Jesse Lingard bude sklamaný. Všetko to bolo o efekte červenej karty. Manchester United do tej chvíli vyzeral celkom pohodlne. V druhom polčase sa však nedokázali dostať z vlastnej polovice. Podľa mňa bolo potrebné do hry poslať rýchlych hráčov, Martiala a Greenwooda,” zamyslel sa Paul nad striedaniami manažéra Ole Gunnara Solskjaera, ktorý skôr vsadil na defenzívne zmeny.

zdroj: BT Sport; foto: YouTube