United Way – Manchester United fanpage

Schmeichel spochybnil niektoré rozhodnutia Solskjaera

Bývalý brankár Manchestru United Peter Schmeichel spochybnil niektoré rozhodnutia manažéra Ole Gunnara Solskjaera v zápase Ligy majstrov proti Young Boys, ktorí Red Devils prehrali 2:1.

Schmeichel sa zamyslel nielen nad výberom jedenástky, ale aj striedajúcich hráčoch zo strany nórskeho manažéra, ktorý po vylúčení Aarona Wan-Bissaku vsadil všetko na defenzívnu taktiku, ktorá domácich vrátila do hry.

,,Vždy môžete spochybniť výber tímu. Ak hráte najbližší zápas v nedeľu proti West Hamu, prečo nehráte so svojim najlepším tímom? S najlepšími hráčmi? Bez ohľadu na umelý povrch a všetkých výhovoriek, musíte také stretnutie vyhrať. Stačí sa pozrieť na formu Masona Greenwooda. Je vo výbornej forme, vytvára nebezpečné situácie, góly nielen dáva, ale aj pripravuje,” zamyslel sa Schmeichel nad jeho nenasadením do hry.

Dánska brankárska ikona z Old Trafford si rovnako myslí, že Raphaël Varane mal byť na ihrisku od prvej minúty zápasu. ,,Varana a Maguirea by som rád videl na ihrisku. Ako fanúšikovia chceme vidieť Cristiana Ronalda, bez ohľadu na to, či hrá slabo, alebo nie. Ak získa loptu, môže sa stať hocičo. Jesse je hráč, ktorého sa snažili predať, poslať na hosťovanie, no zrazu je tu Cristiano Ronaldo a ten je ním nahradený. Prišlo mi to veľmi zvláštne.”

zdroj: The Sun; foto: manutd.com

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram

Najnovšie komentáre