United Way – Manchester United fanpage

Rooney: Je skvelé, že Ronaldo je zase späť!

Wayne Rooney pôsobil s Cristianom Ronaldom v Manchestri United niekoľko rokov a preto neskrýva radosť z jeho návratu. Napriek tomu tvrdí, že zápas, v ktorom pravdepodobne Cristiano zažije svoj debut, osobne nenavštívi.

Červení diabli odohrajú najbližší zápas v Premier League už túto sobotu proti Newcastle United a je dosť pravdepodobné, že v ňom fanúšikovia prvýkrát po dvanástich rokoch uvidia aj Cristiana Ronalda.

,,S Cristianom som od jeho návratu do Manchesteru United ešte nehovoril. A keďže mám v sobotu deň voľna, nepôjdem ani na zápas. Moji dvaja synovia majú totiž v ten deň svoje vlastné futbalové zápasy, takže im budem v podstate robiť taxikára. Manchester United však samozrejme sledujem a chcem, aby sa im darilo. Návrat Cristiana je preto podľa mňa veľmi dobrým krokom a som si istý, že sa to odrazí predovšetkým na ich mladých hráčoch. Už iba kvôli jeho mentalite bude pre nich úžasným podpisom,” vysvetľuje súčasný manažér Derby County.

,,Cristiano vie aj sám veľmi dobre, že to pre neho nebude také jednoduché, ako to bolo v Španielsku a Taliansku. Prichádza do ligy, ktorá je fyzicky náročná, no ako som už povedal, on to veľmi dobre vie. Som si však istý, že je už pripravený a znova bude za United strieľať veľa gólov. Pýtate sa ma, že aký vplyv by mohol mať na United? Enormný! Hovoríme tu o jednom z najlepších hráčov na svete. V zápase proti Írsku sme mohli veľmi dobre vidieť, že čo dokáže. Na Premier League môže mať veľký vplyv. Myslím si, že United sú s ním konečne pripravení naozaj zabojovať o titul v anglickej lige. Cítim, že túto sezónu už to tak naozaj musí byť – musia oň bojovať. Som si istý, že Cristiana čakajú v tejto sezóne veľké momenty a strelí veľa gólov,” zakončil svoje vyjadrenie Wazza.

zdroj: express.co.uk; foto: dcfc.co.uk, manutd.com

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram

Najnovšie komentáre