United Way – Manchester United fanpage

Rio povedal mená dvoch hráčov, ktorých by rád videl v drese United

Bývalý obranca červených diablov a anglickej reprezentácie Rio Ferdinand prezradil mená dvoch záložníkov, ktorých by momentálne rád videl hrať v červenom drese Manchestru United.

V spojení s Manchestrom United sa už dlhšiu dobu spomínajú viaceré mená ako napríklad Rúben Neves, Eduardo Camavinga či Saúl Ñíguez. Podľa Ria by príchod ďalšieho stredopoliara s defenzívnymi schopnosťami mohol byť posledným dielom do ´skladačky´ manažéra Ole Gunnara Solskjaera. A to aj v príde zotrvaniu Paula Pogbu.

,,Ak sú k dispozícii správni hráči za správnu cenu, mal byť ich Ole získať. Problém je v tom, kto je naozaj k dispozícii. Saúl Ñíguez by bol z môjho pohľadu výbornou voľbou. Jeho prestupová cena bola pred niekoľkými rokmi na úrovni okolo 160 miliónov libier, ale momentálne by mohol byť dostupný za 40 – 50 miliónov libier. V modernom futbale je to slušná cena za niekoho, kto má také skúsenosti z Ligy majstrov. Som jeho veľkým fanúšikom, takže ak by sa dal kúpiť v tomto okne, mal by sa o to klub pokúsiť. Ďalším hráčom je Declan Rice. Bol by obrovskou posilou pre tento tím. Som obdivovateľom jeho talentu a chcel by som vidieť, ako by s ním ďalej pokračoval v Manchestri United,” uviedol Rio.

zdroj: YouTube.com – FIVE; foto: Shutterstock

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram

Najnovšie komentáre