United Way – Manchester United fanpage

Rangnick: Bol to fyzicky náročný zápas, ale to sme očakávali

Nemecký manažér bol po poslednom zápase Manchestru United v roku 2021 spokojný za tri body. Samotný výkon Red Devils mal síce od dokonalosti poriadne ďaleko, ale dôležité tri body nakoniec zostali na Old Trafford. Sir Alex Ferguson mohol mať tak v čestnej lóži lepšiu náladu pred piatkovou oslavou jubilejných 80 rokov.

 

Hodnotenie zápasu

,,Bol to fyzicky veľmi náročný zápas, čo sme aj očakávali. Hrali sme proti mužstvu, ktoré predvádza takúto hru. Ukázali sme niečo z kvalít, ktoré v tíme máme. Bolo dôležité zvýšiť úroveň energie a intenzity v našich radoch.”

Pochvala pre ofenzívnych hráčov

,,Celému tímu sa darilo lepšie. Potešil ma výkon našich krídelníkov. Dobre sa darilo Jadonovi Sanchovi a Masonovi Greenwoodovi. Edi a Cristiano vložili do zápasu obrovské úsilie.”

Na adresu McTominaya

,,Veľmi ma potešilo, že mohol hrať, pretože po zápase proti Newcastlu United mal zranený členok. Bolo dobré mať ho v tíme, pretože predviedol skvelý výkon.”

Cieľ do druhej časti sezóny

,,Nepovedal by som, že štvrté miesto je minimálny cieľ. Ide o ďalší krok vo vývoji tímu. Teraz sme bez prehry už osem zápasov v rade. Je to o ďalších krokoch.”

Tím musí pravidelne odovzdať to najlepšie

,,Pre mňa je to všetko o energii a o vášni, ktorú by sme mali predvádzať. A to hlavne na domácom trávniku. Máme dobrý tím a nie je jednoduché proti nám hrať, no musíme si dokázať udržať konzistentné výkony.”

O zimných prestupoch

,,Momentálne sa sústredím na hráčov, ktorých mám k dispozícii. V kádri máme dostatok hráčov. Zimné presuny majú zmysel len vtedy, ak zvýšia kvalitu tímu.”

zdroj: manutd.com; foto: YouTube – Manchester United

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram

Najnovšie komentáre