United Way – Manchester United fanpage

MEN: United pripravujú nový kontrakt pre Bruna Fernandesa. Telegraph: Očakáva sa, že vedenie United bude otvorené ponukám za Martiala. Hovorí sa o požadovanej sume 40 miliónov libier.
MEN: United pripravujú nový kontrakt pre Bruna Fernandesa. Telegraph: Očakáva sa, že vedenie United bude otvorené ponukám za Martiala. Hovorí sa o požadovanej sume 40 miliónov libier.

Preview: Wolverhampton – Manchester United

V treťom kole Premier League sa postavíme Wolverhamptonu. Bude to posledný duel pred reprezentačnou prestávkou.

Po veľkom víťazstve v prvom kole s Leedsom prišlo rýchle vytriezvenie. Podarilo sa nám síce dotiahnuť rekord Arsenalu z roku 2004, kedy sme neprehrali na ihriskách súperov už 27 zápasov, no remíza so Svätcami veru nie je výsledok, aký by sme si predstavovali. Neboli sme dostatočne klinický v zakončení a inkasovaný gól nás tentokrát mrzel. A to nás naviac podržal zázračným zákrokom de Gea.

Do stretnutia s Wolves by to už mohla byť iná pesnička. Síce sme prišli o Scottyho, ktorý musel podstúpiť operáciu, no nemal by chýbať viac než mesiac. Stred poľa teda môže byť oslabený. Na druhej strane v základe konečne očakávam Sancha a taktiež Varana, ktorí obaja s tímom trénujú už niekoľko týždňov. Mužstvo je navyše rozhodne nabudené z príchodu Cristiana Ronalda. Jeho prestup bol potvrdený v piatok podvečer. Avšak pravdepodobne sa ho v našom drese na ihrisku dočkáme až po reprezentačnej prestávke. Každopádne je to pre všetkých obrovský impulz. O to viac, že sa môžeme osamostatniť a vytvoriť nový rekord v počte neprehraných vonkajších zápasov v Premier League.

Wolves si v minulom ročníku prešli cestou druhej sezóny v Premier League. Síce nevypadli späť do Championship, no rozhodne to nebolo také slávne, ako prvý rok. Aktuálne sa už musia zaobísť aj bez služieb Nuna Espiríta Santa. Nový manažér zbiera rozpačité výsledky. Vlci si aspoň dokázali v druhom kole EFL Cupu poradiť s Nottingamom, v ktorého zostave figuroval aj náš James Garner. Mimo hry sú Bueno, Jonny, Neto, Boly a Mosquera.


Bruno Miguel Silva do Nascimento alebo jednoducho nazývaný aj Bruno Lage je portugalský kormidelník. Po Nunovi Santovi zobral prácu ako manažér Wolves. Ako hráč sa príliš nepresadil, a tak začal ako veľmi mladý trénovať. Jeho najväčším tímom bola doteraz asi Benfica Lisabon, s ktorou získal v roku 2019 aj ligový titul.


Wolvehampton vs. Manchester United 

Súťaž |  Premier League
Dátum, Čas | 29.08.2021 ; 17:30
Štadión | Molineux Stadium
Rozhodca | Dean M. (Eng)
TV | Premier Sport
zdroj: sofascore.com; foto: Twitter – Wolverhamtpon
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram

Najnovšie komentáre