United Way – Manchester United fanpage

BBC: Manchester United otvoril diskusiu ohľadom výraznej inovácie Old Traffordu, ktorá by mohla navýšiť kapacitu štadióna na viac ako 80-tisíc miest. Telegraph, The Athletic: Manchester United niekoľkokrát otvoril diskusiu o novom kontrakte pre Paula Pogbu, progres vo vyjednávaniach však nie je.
BBC: Manchester United otvoril diskusiu ohľadom výraznej inovácie Old Traffordu, ktorá by mohla navýšiť kapacitu štadióna na viac ako 80-tisíc miest. Telegraph, The Athletic: Manchester United niekoľkokrát otvoril diskusiu o novom kontrakte pre Paula Pogbu, progres vo vyjednávaniach však nie je.

Manažérovo vyjadrenie po prehre s Líškami

Prinášame vám vyjadrenie manažéra po prehre 4-2 s Leicesterom, po ktorej skončila naša 29-zápasová séria bez prehry na ihriskách súperov.

Slabý výkon

“Góly, ktoré sme dnes dostali, boli jednoducho sklamaním. Nechali sme súperovi veľa času a zbytočne sme inkasovali. Neboli sme dobrí na lopte, zle sme si prihrávali. Toto sú veci, ktoré musíte ovládať, ak chcete vyhrať zápas. Bohužiaľ, nedarilo sa nám. Za všetko hovorí fakt, že de Gea bol náš najlepší hráč a to sme dostali 4 góly. Jednoducho sme neboli dosť dobrí. Musíme viac behať, blokovať a napádať, dnes sme v tom neboli dostatočne dôrazní.”

Harryho návrat

“Bolo to moje rozhodnutie, aby dnes hral. Tvrdo drel na sebe, aby sa mohol vrátiť čím skôr. Vyzeral pripravený. Pre nás je veľmi dôležitý a chceli sme ho mať naspäť čo najskôr. Pravdepodobne potreboval ten prvý polčas, kým sa dostal do tempa, no časom sa zlepšoval.”

Slabé bránenie

“Nezaslúžili sme si ani bod. Viedli sme po Masonovej zásluhe, keď opäť ukázal svoje kvality a následne sme im darovali vyrovnanie. Všetky inkasované góly boli sklamaním v tom zmysle, ako sme ich dostali. Nebolo to len zálohou, skrátka cez nás prechádzali až príliš ľahko. Možno sme im dávali až veľa priestoru, no celý tím hral dnes zle. Súhlasím s tým, že sme slabo bránili. Dnešok sa nám vôbec nevydaril.”

Masonova presnosť

“Neuveriteľný gól, naozaj skvelý. Myslel som si, že mal aj viac príležitostí, z ktorých sme nevyťažili. Párkrát bol v skvelých nábehoch, kde nedostal prihrávky. Vyzeralo to, že po jeho prvom góle pridáme hneď druhý, no potom sme súperovi darovali našou laxnosťou prvý gól a to bolo sklamanie. Následne všetky góly boli len a len horšie. Pred gólom na 1:1 sme hrali solídne. Musíme však hrať oveľa lepšie.”

Rashfordov čas príde

“Veríme v to! Marcus naozaj tvrdo drel a dnes to dokázal. Bolo skvelé vidieť ho znovu na ihrisku. Povedal by som, že to bolo jediné pozitívum, možno ešte David. Avšak keď vaším najlepším hráčom zápasu bol brankár a k tomu ste inkasovali 4 góly, tak to značí, že ste hrali naozaj zlý zápas.”

Chýbajúca koncentrácia

“Každý gól, ktorý dostanete, vás sklame. Ak vás súper doslova tlačí a inkasujete, tak to chápem, inkasujete zaslúžene. No dnes sme im doslova darovali prvý gól, druhý gól bol nacvičený a mali sme si počínať oveľa lepšie. Vôbec sme nebránili a neblokovali ich. Tretí prišiel 10 sekúnd po našom vyrovnaní, to sa nesmie stávať. Je to len o tom, ako zareagujete. Jonny Evans poslal dlhú prihrávku dopredu a my sme mali okamžite na to reagovať. A posledný gól, to bolo podobné ako pri druhom, opäť signál. Je to len o sústredení, komunikácií po každom inkasovanom góle.”

Ďalší zápas v Lige majstrov

“Každý zápas je dôležitý. Leicester vonku je rovnako náročný ako Atalanta doma. Na dnešok musíme zabudnúť a uistiť sa, že sa vrátime ešte silnejší. Pozrieme sa na seba do zrkadla a vyčistíme si hlavy. Ja sa tiež pozriem na seba do zrkadla a spravím všetko pre to, aby sme opäť hrali dobre.”

zdroj: manutd.com, foto: shutterstock.com

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram

Najnovšie komentáre