United Way – Manchester United fanpage

Magure: Z tejto prehry neviníme Lingarda

Jesse Lingard urobil v nadstavenom čase v zápase proti Young Boys obrovskú chybu, ktorá viedla ku víťaznému gólu domáceho tímu. Lingard chcel v poslednej akcii zápasu poslať loptu späť ´domov´ na kopačky Davida De Geu, ale loptu prihral Theosonovi Siebatcheuovi, ktorý skóroval.

Po zápase sa na Jesseho adresu strhla veľká kritika, ale kapitán tímu Harry Maguire si ho podobne ako manažér Ole Gunnar Solskjaer zastal. ,,Je to sklamanie, ale taký je futbal. Neobviňujeme Jesseho, pokúšal sa urobiť správnu vec, zahral to príliš ľahko. Všetci robíme chyby. Myslím si, že každý hráč, ktorý bol na ihrisku, urobil v bránení nejakú chybu. Jesse určite vstane a bude opäť pripravený v nedeľu hrať,” uviedol Harry.

,,Neradi prehrávame zápasy, sme veľmi sklamaní. Máme pred sebou ešte päť stretnutí. V ďalšom zápase budeme chcieť vyhrať a nabrať na obrátkach,” dodal Maguire v rozhovore pre MUTV.

Zápas okomentoval prostredníctvom sociálnej sieti aj Cristiano Ronaldo: „Nebol to výsledok, ktorý sme chceli, ale teraz je čas na poriadny odpočinok a sústredenie sa na ďalší zápas.”

zdroj: MUTV; foto: Shutterstock

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram

Najnovšie komentáre